X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit

Stěrky OPC válce


Stěrky OPC Optického válce kompatibilní

- Stěrky OPC optického válce pro Canon
- Stěrky OPC optického válce pro HP
- Stěrky OPC optického válce pro Konica Minolta
- Stěrky OPC optického válce pro Philips
- Stěrky OPC optického válce pro Samsung
- Stěrky OPC optického válce pro Xerox

V této kategorii jsou zastoupeny stěrky optického válce určené k renovaci tonerových kazet. Najdete zde stěrky optických válců vhodných do běžně používaných tiskáren Canon, Hewlett Packard, Xerox a mnoha dalších méně známých značek.

Regulační stěrka se postará o rovnoměrné rozložení tonerového prášku na magnetickém válci. Stěrku OPC je vhodné vyměnit při každé renovaci tonerové kazety. Poškozená stěrka se při tisku projevuje například šedými stránkami nebo tenkou čárou po celé délce papíru. Nemá smysl poškozenou stěrku opravit, vždy je nezbytné vyměnit ji za novou. Nutno je počítat s tím, že stěrka OPC válce postupem času přestává plnit svou funkci. Stěrka totiž často tvrdne a žloutne. I takovou stěrku je nezbytné vyměnit, aby byl tisk stále stejně kvalitní.


Podívejte se na další produkty, díky nimž můžete renovovat tonerové kazety, a snížit tak náklady na tisk ve vaší domácnosti i firmě!